Arbëri

Nesër mot pjesërisht i vranët dhe me diell

Nesër mot pjesërisht i vranët dhe me diell
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë.

Sipas njoftimit, në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës pjesërisht i vranët dhe me diell.