Sonte në Interaktiv, Avdullah Hoti

Sonte në Interaktiv, Avdullah Hoti

05 December 2019 21:12

Sonte në kuadër të Bisedës në Interaktiv, flasim me anëtarin e Kryesisë së LDK-së, Avdullah Hoti.

Cili është versioni i LDK-së për mosmarrëveshjet e fundit me Vetëvendosjen për formimin e qeverisë së re?

Pse dhe ku kanë ngecur bisedimet?

Në çka këmbëngul e në çka mund të lëshojë pe LDK-ja me qëllim të arritjes së marrëveshjes me Vetëvendosjen?

Cili është qëndrimi i LDK-së për deklaratat me plot akuza nga zyrtarët e Vetëvendosjes drejtuar kësaj partie?

Kur pritet të takohen sërish Kurti e Mustafa?

Bisedën mund ta ndiqni në Interaktiv, me fillim nga ora 23:20.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme