Arbëri

Moti sot dhe parashikimi për nesër në Kosovë

Moti sot dhe parashikimi për nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar për motin që do të mbajë sot dhe si parashikohet të jetë nesër.

Në njoftimin për media thuhet se do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht vranët.