Arbëri

Sot, mot me diell e vranësira kalimtare

Sot, mot me diell e vranësira kalimtare

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm.

Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.