Arbëri

Rama i shkruan edhe letrën e dytë publike Bashës

Rama i shkruan edhe letrën e dytë publike Bashës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i është drejtuar edhe me një letër publike kreut të PD-së, Lulzim Bashës.

Rama e fton Bashën në tryezën e dialogut “pa kushte dhe pa humbur kohë”, transmeton Koha.net.