Arbëri

Vranët dhe shi sot në Shqipëri

Vranët dhe shi sot në Shqipëri
 

Shërbimit Meteorologjik Ushtarak ka njoftuar se moti për sot parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura në të gjithë territorin.

Parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave.