Arbëri

Moti sot në Shqipëri

Moti sot në Shqipëri
 

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për ditën e sotme parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellimesh.

Parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët në orët e mëngjesit në të gjithë territorin.