Arbëri

Sot mot i ndryshueshëm, nga nesër pritet shi

Sot mot i ndryshueshëm, nga nesër pritet shi
 

Vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në këto kushte do të mbajë mot i ndryshueshëm, por në pjesën perëndimore, jugore dhe jugperëndimore priten riga të dobëta shiu.