Arbëri

Nesër mot i ftohtë me intervale me diell në Kosovë

Nesër mot i ftohtë me intervale me diell në Kosovë
 

Në Kosovë nesër do të mbretërojë mot i ftohtë në Kosovë, me vranësira por edhe me intervale me diell, bën të ditur përmes një komunikate për media IHMK-ja.

“Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Mëngjesi do të jetë relativisht i ftohtë dhe me ngrica”, thuhet në komunikatë.