Arbëri

Surroi: Takova krerët shtetërorë në kuadër të projektit të KFOS-it për mbështetje dialogut – nuk bëhem pjesë e tij

Foto: Koha / ilustrim
 

Publicisti Veton Surroi ka zhvilluar gjatë ditës së sotme takime me kryeparlamentarin Kadri Veseli dhe me kryeministrin Ramush Haradinaj.

Surroi, në një deklaratë për Grupin KOHA, ka thënë se këto takime janë pjesë e projektit të KFOS-it (Fondacioni Kosovar për Shoqëri të Hapur) për mbështetje në procesin negociator.