Arbëri

PSD-ja tregon pse u takuan sot Ahmeti e Limaj

PSD-ja tregon pse u takuan sot Ahmeti e Limaj
Foto: Koha
 

Një takim i paparalajmëruar është zhvilluar sot mes kryetarit të Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmeti, dhe kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Takimi i sotëm, siç thonë nga PSD-ja, nuk kishte për qëllim asnjë vendim apo marrëveshje bashkëpunimi.