Kërcënohet nga bashkëshorti në Podujevë Foto: Ilustrim

Kërcënohet nga bashkëshorti në Podujevë

07 February 2018 11:11

Një femër është kërcënuar nga bashkëshorti shkaku i një mosmarrëveshje që ka pasur me të.

Policia ka kontaktuar me të dyshuarin, i cili ka dorëzuar armën e gjuetisë, prodhim rus ku posedonte lejen dhe njëkohësisht është konfiskuar nga ana e Policisë edhe një fishek, një thikë, një rrethatore dhe 5 fishekë të kal. 16.

Me vendim të prokurorit kujdestar rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme