Vetëvendosje ofertë koalicioni AAK-së dhe AKR-së në Kamenicë Foto: Ilustrim

Vetëvendosje ofertë koalicioni AAK-së dhe AKR-së në Kamenicë

31 tetor 2017 20:52

Vetëvendosje u ka bërë ofertë koalicioni AAK-së dhe AKR-së në balotazhin për Kamenicën.

Kandidati i Vetëvendosjes, Qëndron Kastrati do të garojë përballë Shaip Surdullit të LDK-së në balotazhin e 19 nëntorit.

Kastrati në një prononcim për portalin Koha.net ka mohuar të ketë marrëveshje mes tri partive.

Ai ka konfirmuar se Vetëvendosje ka një ofertë për AAK-në dhe AKR-në dhe se e kanë parë të arsyeshme që të publikohet kjo ofertë.

Ky është teksti i marrëveshjes që u është ofruar AAK-së dhe AKR-së nga Vetëvendosja:

Image

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme