Mustafa takohet me përfaqësues të komuniteteve, diskutohet mundësia e bashkëpunimit

Mustafa takohet me përfaqësues të komuniteteve, diskutohet mundësia e bashkëpunimit

05 November 2019 13:15

Sot kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa është takuar me përfaqësues të komuniteteve.

Ndër tjera, është diskutuar edhe mundësia e bashkëpunimit në të ardhmen.

“Mustafa me bashkëpunëtorë është takuar me përfaqësuesit e komuniteteve, Emilija Rexhepi, Veton Berisha dhe Hetem Arifi”, thuhet në njoftim.

Gjatë takimit, thuhet në kumtesën e LDK-së, është diskutuar për gjendjen aktuale politike, mbarëvajtjen e procesit zgjedhor dhe mundësinë e bashkëpunimit në të ardhmen.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme