Nis takimi LVV-LDK

Nis takimi LVV-LDK

18 October 2019 13:08

Në selinë e Lidhjes Demokratike të Kosovës, tashmë kanë mbërritur disa figura të Lëvizjes Vetëvendosje.

KTV-ja raporton se aty kanë shkuar Besnik Bislimi, Glauk Konjufca dhe Albulena Haxhiu. Nga LDK-ja, në takim janë Avdullah Hoti e Lumir Abdixhiku.

Grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje e Lidhjes Demokratike të Kosovës, kanë njoftuar ditë më parë se do të ketë takime të tilla për të diskutuar mbi çështjet teknike programore, raporton Koha.net.

Ky takim vjen disa ditë pas takimit të përbashkët që patën Albin Kurti me Isa Mustafën e Vjosa Osmanin.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme