Zgjedhjet 2019

Nis takimi LVV-LDK

 

Në selinë e Lidhjes Demokratike të Kosovës, tashmë kanë mbërritur disa figura të Lëvizjes Vetëvendosje.

KTV-ja raporton se aty kanë shkuar Besnik Bislimi, Glauk Konjufca dhe Albulena Haxhiu. Nga LDK-ja, në takim janë Avdullah Hoti e Lumir Abdixhiku.