Zgjedhjet 2019

Sonte në Interaktiv, Shpend Ahmeti

Sonte në Interaktiv, Shpend Ahmeti
 

Kryetari i Prishtinës dhe PSD-së, kandidat për deputet, Shpend Ahmeti është i ftuar sonte në Interaktiv, në KTV dhe ARTA.

Me të do të flasim për koalicionin me AAK-në, programin e këtij koalicioni, listën zgjedhore dhe përplasjet e fushatës.