Tech

Google së bashku me smartfonët e rinj do të lansojë edhe një laptop të ri

Gjiganti i kërkimit, Google, së shpejti do të prezantojë laptopin e ri Chromebook Pixel dhe laptopin e përditësuar Google Home.

Android Police thotë se këto dy pajisje do të lansohen së bashku me smartfonët e rinj të kompanisë, Pixel 2 dhe Pixel 2 XL, transmeton Koha.net. Google Home i përditësuar do të jetë më i vogël dhe duket se do të jetë konkurrentë i Echo Dot.