Tech

Nga kamera te siguria e lartë, veçoritë e Galaxy S23 dhe S23+

 

Galaxy S23 dhe S23+ janë të pajisur me kamera të nivelit profesional, me sensorë të një rezolucioni të lartë dhe inteligjentë, pikselë që përthithin dritën për të realizuar foto të pastra në çdo orë, shkruan PC World.

Gjatë 13 vjetëve të fundit, Samsungu ka lansuar një telefon të ri Galaxy S. Në shkurt të këtij viti, u lansua seria Samsung Galaxy S23: Galaxy S23+ dhe Galaxy S23 dhe Galaxy S23 Ultra. Modeli Ultra është padyshim “ylli” i kësaj serie, por nga ana tjetër Galaxy S23 dhe S23+ janë telefona solid që ofrojnë një paketë të plotë specifikash për ata që duan të kursejnë para. Ja çfarë kanë të përbashkët Galaxy S23 dhe Galaxy S23+ dhe ku ndryshojnë ato.