Tech

Apple lanson disa pajisje të reja

Apple lanson disa pajisje të reja
Foto: Reuters
 

Gjiganti teknologjik, Apple, ka lansuar të martën një seri të pajisjeve dhe shërbimeve të reja.

Apple ka prezantuar orën e re të mençur, Apple Watch Series 6, që monitoron oksigjenin në gjak për 399 dollarë dhe një version të ri më të lirë Apple Watch SE për 279 dollarë.