Tech

Versioni më i lirë i kufjeve AirPods Pro mund të lansohet këtë verë

Versioni më i lirë i kufjeve AirPods Pro mund të lansohet këtë verë

Ka pasur spekulime që gjiganti amerikan i teknologjisë, Apple, mund të jetë duke punuar në një version më të lirë të kufjeve AirPods Pro të quajtur AirPods Pro Lite.

Derisa Apple nuk ka konfirmuar asgjë deri tani, ishte spekuluar edhe se kjo kompani mund t’i prezantojë këto kufje në një ngjarje që do të mbahej gjatë këtij muaji, ku edhe do të prezantonte iPhonët e rinj, iPadët dhe ndoshta edhe MacBookun e ri, shkruan ubergizmo.