Tech

Galaxy i Samsungut feston 10-vjetorin sivjet, ka gati tre “bishat” e teknologjisë

Galaxy i Samsungut feston 10-vjetorin sivjet, ka gati tre “bishat” e teknologjisë

Smartfonët e rinj të gjigantit të teknologjisë, Samsung, do të dalin në shitje muajin e ardhshëm.

Pritet që të dalë Samsung Galaxy S10, S10 Plus dhe S10 Lite, të cilët do të prezantohen në një ngjarje zyrtare në San Francisko më 20 shkurt.