Tech

Xiaomi zbulon logon e brendit të ri - Redmi

Xiaomi zbulon logon e brendit të ri - Redmi
 

Kompania e njohur kineze e teknologjisë, Xiaomi, ka zbuluar planet për ndarjen e serisë Redmi si një brend i vetëm dhe brendet kanë nevojë për logon e tyre.

Kreu i kompanisë, Lei Jun, ka zbuluar logon e këtij brendi në të cilin shkruan thejshtë: “Redmi by Xiaomi”, transmeton Koha.net.