Tech

Galaxy S10 vjen me pesë modele

Galaxy S10 vjen me pesë modele

Samsungu do të prezantojë telefonin e saj të ri Galaxy S10 në muajin e ardhshëm, me gjasë më 20 shkurt, raporton GSMArena.

Sipas këtyre raportimeve thuhet se Galaxy S10 vjen me pesë modele: Lite, vanilla, plus, si dhe dy modele modelet e saj të para 5G, transmeton Koha.net.