Galaxy Note 9 vs. iPhone XR, cili është më i shpejtë?

Galaxy Note 9 vs. iPhone XR, cili është më i shpejtë?

05 November 2018 11:21

Galaxy Note 9 dhe iPhone XR janë dy smartfonët e avancuar më të fundit të kompanive gjigante të teknologjisë – Samsung dhe Apple.

Por, cili është më i shpejtë?

Kanali i njohur në YouTube, PhoneBuff, ka marrë iniciativën për testuar këta dy smartfonë të avancuar sa i përket shpejtësisë, transmeton Koha.net.

Për të kuptuar se cili prej tyre është më i shpejtë, shikoni videon që e ka publikuar PhoneBuff.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme