Te Linda

Kofshë të karamelizuara

 

Përmbajtja:

• 1 kg kofshë pule 
• 3-4 thelpinj hudhre 
• 1 lugë mjaltë 
• Lëvoren dhe lëngun e gjysmë
• limoni 
• Kripë/piper 
• Piper djegës 
• Majdanoz të freskët