Sport

Napoli – Juventus mbyllet në paqe

 

Napoli dhe Juventusi kanë barazuar 1 me 1 në kryendeshjen e xhiros së 30-të në Serie A.

Sami Khedira shënoi golin e parë në ndeshje në minutën e shtatë duke i dhënë epërsinë Juventusit, ndërsa Marek Hamshik barazoi gjithçka në minutën e 60-të.