Sport

Majlinda ia dhuron Haradinajt librin e Kohës për të

 

Kampionia Olimpike në xhudo, Majlinda Kelmendi së bashku me trajnerin e saj Driton Kuka kanë vizituar Ramush Haradinajn në Francë, të cilit ia kanë dhuruar librin “Majlinda” të grupit Koha.

“Librin e Majlindës sot patëm nderin ti ja dhurojmë njeriut të shenjtë të popullit tonë! Vizita në Gjermani dhe Francë sot e pat cakun drejt njeriut tonë të madh të Kombit Ramushit”, ka shkruar Toni Kuka në Facebook.