Sport

Neymar e thërret Coutinhon: Përshtatet te Barcelona

 

Neymar beson se bashkëkombësi i tij dhe mesfushori i Liverpoolit, Philippe Coutinho, do të përshtatej jashtëzakonisht shumë te loja e Barcelonës, transmeton koha.net.

“Një lojtar i Premierligës që do të dëshiroja ta kem te Barcelona, padyshim se do të ishte Coutinho. Ai është lojtar që do të përshtatej shumë në ekipin tonë”, ka deklaruar Neymar.