Sport

Tarashaj numëron ditët tek Eintracht

 

Futbollisti nga Kosova, Shani Tarashaj duket se po i numëron ditët tek klubi gjerman, Eintracht Frankfurt.

Reprezentuesi shqiptar i Zvicrës nuk po kalon periudhë të mirë tek skuadra gjermane, dhe sipas mediave zvicerane, lojtari gjatë kësaj verë do të largohet nga Eintrachti, transmeton KP.