Zyrtarizohet edhe lista e dytë e të nominuarve për Topin e Artë

Zyrtarizohet edhe lista e dytë e të nominuarve për Topin e Artë

09 October 2017 13:27

E përditshmja franceze France Football ka publikuar edhe pesë futbollistë të tjerë për Topin e Artë.

Në listën e dytë të nominuarit janë: Luis Suarez, Sergio Ramos, Jan Oblak, Philippe Coutinho, dhe Dries Mertens, transmeton Koha.net.

Lista prej 30 të nominuarve do të bëhet e ditur gjatë ditës së sotme.

Deri më tani janë nominuar këta futbollistë:

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme