Sport

Hetemaj nderohet nga tifozët në ndeshjen e fundit

 

Përparim Hetemaj e ka zhvilluar ndeshjen e fundit me skuadrën e Helsinkit finlandez dhe në futbollin profesionist.

Hetemaj, i cili e nisi karrierën te Helsinki si fëmijë para afër 30 vjetësh, u ndërua nga tifozët e skuadrës së tij për duelin e fundit në Finlandë.