Sport

Kuçi vlerëson se Ballkanit i mungoi fati

 

Mesfushori dhe kapiteni i Ballkanit, Edvin Kuç, ka thënë se Ballkani u mposht por do ta provojë kualifikimin në ndeshjen e ardhshme kundër Dinamos së Zagrebit.

Kuç pas ndeshjes ka theksuar se Ballkanit i mungoi fati.