Sport

Prizreni largon amerikanin Hughes

 

Basketbollisti amerikan, Ryan Hughes nuk është më pjesë e klubit të Superligës së Kosovës, Proton Cable Prizreni.

Prizreni të hënën ka njoftuar se ka shkëputur kontratën me marrëveshje të dyanshme me Hughesin, të cilin e ka falënderuar për bashkëpunimin dhe i ka dëshiruar suksese në karrierë.