Sport

Dermaku mungon ndaj Juventusit, ftohen Ramadani e Berisha

 

Mbrojtësi Kastriot Dermaku do t’i mungojë skuadrës së Lecces edhe në ndeshjen e radhës, atë kundër Juventusit.

Dermaku ende nuk është rikuperuar nga lëndimi që e pësoi para fillimit të këtij edicioni dhe nuk është ftuar fare nga trajneri Robert D’Aversa për duelin me Juventusin.