Sport

20 tifozë të arrestuar të Romës para ndeshjes me Feyenoordin

 

Policia italiane ka arrestuar 20 tifozë të Romës para ndeshjes kthyese të çerekfinales ndërmjet Romës dhe Feyenoordit që zhvillohet sonte në orën 21:00.

Shkopinj e çekanë u gjetën në makinën e një personi.