Sport

Daja i kënaqur me rikthimin te fitorja

Ilir Daja - Ballkani
 

Ilir Daja është ndarë tejet i kënaqur me fitoren ndaj Gjilanit të shtunën në Suharekë.

Trajneri i kampionit në fuqi të Kosovës, Ballkanit, ka thënë se e rëndësishme është që prapa janë lënë rezultatet negative, dhe rikthimi te fitorja pas një kohe të gjatë.