Sport

Zvicrës i lëndohet edhe një lojtar i rëndësishëm

 

Zvicra ka mbetur pa një tjetër lojtar të rëndësishëm në prag të ndeshjes në Novi-Sad të Serbisë me Bjellorusinë.

Të enjten është bërë e ditur se sulmuesi Breel Embolo është larguar nga kampi i përfaqësueses në Basel për shkak të problemeve në gju. Ai është kthyer te Monaco dhe mungon në ndeshjen me Bjellorusinë.