Sport

Fanella e Ronaldos në ankand për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti

 

Një fanellë me autograf të Cristiano Ronaldos nga koleksioni personal i mbrojtësit turk të Atalantas, Merih Demiral do të dalë në ankand për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti në Turqi.

Një tërmet i fuqishëm të hënën shembi ndërtesa dhe vrau mijëra njerëz në qytete të ndryshme të Turqisë.