Sport

Liverpooli pritet t’i ofrojë kontratë të re Firminos

 

Liverpooli raportohet se po synon ta zgjasë kontratën e sulmuesit Roberto Firmino.

Siç ka shkruar gazetari i njohur për transferime, Fabrizio Romano, Liverpooli dhe braziliani janë duke negociuar për marrëveshjen.