Sport

Arbnor Morina merr drejtimin e Kosovës U17

Foto: FFK
 

Arbnor Morina është emëruar përzgjedhës i ri i Përfaqësueses U17 të Kosovës në futboll. Morina të martën ka firmosur kontratën, ndërsa presidenti i FFK-së,

Agim Ademi i ka dëshiruar suksese në ciklin e ardhshëm kualifikues. Ndërkohë, Morina ka falënderuar kreun e federatës për besimin dhe është shprehur i gatshëm për ta dhënë maksimumin e tij që Kosova U17 të ketë rezultate të mira.