Shkëndija kundër Milanit, Skënderbeu ndaj Dinamo Zagrebit

Shkëndija kundër Milanit, Skënderbeu ndaj Dinamo Zagrebit

04 August 2017 13:16

Shkëndija e Skënderbeu do të kenë kundërshtarë shumë të fortë në ndeshjet e play-offit në Ligën e Evropës.

Skuadra tetovare do të përballet me gjigantin italian, Milan, dhe ndeshjen e parë e luan në shtëpi, raporton Koha.net.

Kurse Skënderbeu do të përballet me gjigantin kroat, Dinamo Zagreb, dhe ndeshjen e parë e luan si mysafir.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 17 gusht, kurse ato kthyese zhvillohen më 24 gusht.

Shorti i plotë është ky:

Shkëndija v Milan

Dinamo Zagreb v Skënderbeu

Vardar v Fenerbahce

Ajax v Rosenborg

Osijek v Austria Vienna

Red Star Belgrade v Krasnodar

Altach v Maccabi Tel-Aviv

BATE v Olexandriya

Club Brugge v AEK Athens

Maritimo v Dynamo Kiev

Ludogorets v Suduva

Panathinaikos v Athletic Bilbao

Apollon Limassol v Midtjylland

Domzale v Olympique Marseille

Partizan Belgrade v Videoton

FH v Braga

Everton v Hajduk Split

Utrecht v Zenit St Petersburg

Legia Warsaw v Sheriff

Viitorul v Red Bull Salzburg

Viktoria Plzen v AEK Larnaca

PAOK v Ostersund

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme