Sport

Suarezi me fjalë të mëdha për Messin

 

Sulmuesi i Uruguait, Luis Suarez ka shkruar se Lionel Messi nuk po lodhet duke treguar që është më i miri në botë.

Messi e Suarez ishin bashkëlojtarë te Barcelona dhe kanë arritur suksese të shumta së bashku.