Sport

Ronaldo synon të shkëlqejë si Mbappe e Messi në Kupën e Botës

Cristiano Ronaldo - Portugalia
Foto: AP
 

Kylian Mbappe është golashënuesi më i mirë. Lionel Messi ka emocionuar tifozët me golat dhe driblimet e tij.

Po Cristiano Ronaldo, një nga superyjet e tjerë në Kupën e Botës?