Sport

Mediat serbe shkruajnë për flamurin shqiptar në Doha

 

Tifozët kanë nisur të mblidhen në Doha për ndeshjen Serbia – Zvicra.

Natyrisht ka edhe tifozë shqiptarë që do të përkrahin Xhakën dhe Shaqirin e ndoshta edhe Ardon Jasharin që po ashtu është te Zvicra.