Sport

Messi e Argjentina luajnë ndaj Polonisë për mbijetesë në Kupën e Botës

FOTO: AP
 

Lionel Messi tashmë ka qenë shpëtimtar i Argjentinës në Kupën e Botës. Tani duhet ta bëjë këtë përsëri.

Një tjetër mbrëmje e ngarkuar me emocione e pret Messin dhe shtetin e Argjentinës, që është i çmendur pas futbollit. Argjentina të mërkurën nga ora 20:00 luan me Poloninë në ndeshjen me shumë rëndësi.