Sport

Onana konfirmon largimin nga Kameruni

 

Portieri i Kamerunit, Andre Onana, është larguar nga Kupa e Botës dhe po kthehet në shtëpi pasi u përjashtua nga skuadra e vendit për arsye disiplinore. Një foto e postuar nga një gazetar në rrjetet sociale tregon portierin e Interit në aeroport të martën.

Zëdhënësi i ekipit të Kamerunit nuk iu përgjigj menjëherë thirrjeve që kërkonin konfirmim se Onana ishte larguar nga skuadra.