Sport

Ronaldo titullar dhe kapiten i Portugalisë ndaj Ganës

 

Ronaldo do të jetë titullar dhe kapiten i Portugalisë në ndeshjen ndaj Ganës, që nis në orën 17:00, dhe luhet në stadiumin “974” në Doha të Katarit.

Kjo ndeshje i takon Grupit H, në të cilin janë edhe Uruguai dhe Koreja e Jugut, që luajtën baras pa gola.