Sport

IBA rikthen në skenë boksierët rusë e bjellorusë

 

Federata Ndërkombëtare e Boksit (IBA), ka rikthyer në skenë sërish boksierët nga Rusia e Bjellorusia.

Boksierët rus e bjellorus do të kenë të drejtë sërish të garojnë, dhe lajmi është bërë i ditur të mërkurën gjatë ditës nga IBA në faqen zyrtare.