Sport

Pesë lojtarë të Barcelonës janë lënduar me përfaqësuese

Foto: AP
 

Pushimi për shkak të ndeshjeve të përfaqësueseve po kthehet në makth për skuadrën e Barcelonës.

Kur Franca mposhti Austrinë të enjten 2:0, Jules Kounde u detyrua të zëvendësohej dhe të premten është kthyer në Barcelonë.