Sport

Kabashit i vjen keq për tifozët, ndaj Sivassporit e Slavias priten bileta më të lira

 

Tifozët e Ballkanit, por edhe tifozë të tjerë në Kosovë kanë reaguar pas publikimit të çmimit të biletave për ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Konferencës, që ekipi nga Suhareka e luan ndaj Clujit rumun.

Dueli ndërmjet kampionit të Kosovës dhe kampionit nga Rumania zhvillohet më 8 shtator në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë prej orës 18:45.